OBÓZ TENISOWY DLA DOROSŁYCH w Koźle

Małgorzata Witmanowicz Autor  Małgorzata Witmanowicz

(2 głosów)
W Koźle - Obóz Tenisowy dla dorosłych ze Sport i Wakcje W Koźle - Obóz Tenisowy dla dorosłych ze Sport i Wakcje Wyróżniony

Ośrodek „KOZIOŁ” jest malowniczo położony nad rzeką Pisą na skraju Puszczy Piskiej z dala od zgiełku wielkich miast.

Na terenie obiektu znajdują się: 4 korty tenisowe, boisko do siatkówki plażowej, wypożyczalnia rowerów i kajaków, linowy park przygody, zarybione starorzecze Pisy, kąpielisko, grill oraz miejsce na ognisko tym samym jest to idealne miejsce na nasz tenisowy obóz dla dorosłych. Hotel dysponuje: przestronną, klimatyzowaną jadalnią, barem z jadalnią, sauną, salą kominkową, salą sportową ze stołem do ping-ponga i rzutkami.

Wszystkich miłośników tenisa ziemnego serdecznie zapraszamy na nasze letnie obozy dla dorosłych! To doskonała okazja, aby połączyć swoją pasję do tenisa z wakacyjnym wypoczynkiem i zawarciem nowych znajomości. Nasi instruktorzy to doświadczeni trenerzy, którzy pomogą każdemu uczestnikowi doskonalić swoje umiejętności tenisowe. Dzięki specjalnie opracowanym programom szkoleniowym każdy będzie mógł skupić się na swoich słabszych stronach, znacząco podnosząc swój dotychczasowy poziom zaawansowania. Oprócz treningów tenisowych, program naszego obozu oferuje również szereg innych atrakcji, takich jak basen, sauna, masaże, siłownia i wiele innych aktywności. Uczestnicy będą mieli okazję do wypoczynku i relaksu na plaży lub w pobliskim parku. Nasze obozy letnie dla dorosłych są organizowane zarówno w kraju, jak i za granicą. Wybierając się z nami na obóz, będziesz miał okazję zwiedzić ciekawe miejsca, poznać nowych ludzi i połączyć przyjemny wypoczynek z efektywnym treningiem. Zapewniamy komfortowe zakwaterowanie i pełne wyżywienie, aby nasi uczestnicy mogli skupić się na sporcie, mając jednak też czas dla siebie. Kadra obozu zapewni opiekę i pomoc w każdej sytuacji, aby nasi goście czuli się jak w domu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obozów letnich i zarezerwowania swojego miejsca na nadchodzące wakacje. To idealny sposób na połączenie pasji do tenisa z wakacyjnym relaksem i przyjemnością. Do zobaczenia!

 

 

INFORMACJE ORGANIZATORA

UCZESTNICY:
osoby dorosłe
ZAKWATEROWANIE:
w 2-os pokojach hotelowych z łazienkami, TV SAT i telefonem
WYŻYWIENIE:
3 posiłki dziennie + deser
DOJAZD:
własny
RODZAJ IMPREZY:
OBÓZ TENISOWY DLA DOROSŁYCH
PROGRAM:
Trening tenisowy dla początkujących i zaawansowanych w grupach 4 os z trenerem -2 godziny dziennie
Prócz tego do dyspozycji grupy 4-osobowej 1 kort przez 1 godzinę dziennie
Spływ kajakowy Pisą
Kolacja przy ognisku (potrawy z grilla)
Możliwość przejścia linowego parku przygody (dodatkowo płatne)
Na miejscu będzie możliwość skorzystania z masaży ( dodatkowo płatne)
TERMIN:

NA SEZON 2024 INFORMACJĘ PODAMY NIEBAWEMł
CENA:

NA SEZON 2024 INFORMACJĘ PODAMY NIEBAWEMł
Dopłata:
przy pobycie 1 –os w pokoju wynosi 590 zł,
dopłata do apartamentu wynosi 300 zł przy pobycie 2 osób
Cena zawiera:
zakwaterowanie, wyżywienie, realizację programu, ubezpieczenie
Cena nie zawiera:
dojazdu
UBEZPIECZENIE:
NNW
INF DODATKOWE:
pobyt na obozie rozpoczyna się kolacją, a kończy śniadaniem.
REZERWACJA: