UWAGA !!!
WAKACYJNE ZAJĘCIA PŁYWANIA DLA MAŁYCH DZIECI I NIEMOWLĄT - JESIEŃ 2019

ROZPOCZĘLIŚMY ZAPISY - ZAPRASZAMY (WYSTARCZY KLIKNĄĆ ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ)

RODZINNY OBÓZ NARCIARSKO/SNOWBOARDOWY - WŁOCHY - DOLOMITY

Małgorzata Witmanowicz Autor  Małgorzata Witmanowicz

(1 głos)
Zima, zima Italiana Zima, zima Italiana

W miejscowości Vierschach niedaleko Innichen, otoczony fascynującymi wzgórzami Dolomitów, położony jest rodzinny hotel, znakomicie wkomponowany w niezliczone drogi spacerowe i w niepowtarzalnym otoczeniu natury.

San Candido to piękna miejscowość położona niedaleko kurortu narciarskiego – Cortina d’Ampezzo ( 30 km ). Hotel znajduje się blisko dolnej stacji kolejki ( ok. 200 m ). Zróżnicowane i znakomicie przygotowane trasy zapewnią radość nawet najbardziej wymagającym narciarzom.

INFORMACJE ORGANIZATORA

UCZESTNICY:

rodziny z dziećmi (max 12 dzieci: 2 grupy narciarskie, 1 snowboardowa) Kadra: Instruktorzy- animatorzy narciarstwa/snowboardu dla dzieci.
TERMIN:

8 -15.02.2020
ZAKWATEROWANIE:

Hotel Löwe***, stylowy i pełny życia hotel rodzinny. Przytulne pokoje i naprawdę fantastyczne jedzenie to gwarancja przyjemnie spędzonego czasu.
WYŻYWIENIE:

Kuchnia oparta jest na świeżych produktach, smakowitych wyrobach pochodzących wyłącznie od miejscowych rolników. Państwa podniebienia będą się rozkoszować różnorodnością potraw podczas bufetu śniadaniowego jak również przy posiłkach w ramach wieczornego menu, w którym dominuje tradycyjna kuchnia m.in. bufety farmerskie, makarony, bufety deserowe, szeroki asortyment sałatek ze świeżych warzyw i włoskie Antipasti.
DOJAZD:

Własny
RODZAJ IMPREZY:

Obóz w Vierschach to obóz rodzinny z intensywnym programem narciarskim/snowboardowym dla dzieci. Podczas pobytu zostanie przeprowadzone szkolenie narciarskie na różnych poziomach zaawansowania oraz snowboardowe dla początkujących
Program dla dzieci:

- 10.00 – 14.30 - codzienne szkolenie narciarskie/snowboardowe ( w przerwie lunch pod opieką rodziców)
- 17.00-18.00 - 2,3 x podczas wyjazdu - zajęcia z instruktorami na powietrzu lub w świetlicy
- 1x dla chętnych wyjazd na sanki (dodatkowo płatne)
(warunkiem udziału w programie narciarskim jest podstawowa umiejętność jazdy na nartach)
KADRA:

Instruktorzy- animatorzy narciarstwa dla dzieci, instruktorzy (zawodnicy) dla szkolenia dla dorosłych.
CENA:

(pobyt, wyżywienie)
- dorosły - 490 EUR + 200 zł ( cena nie obejmuje szkolenia narciarskiego i skipassu)
- dzieci 6-12 lat - 343 EUR + 1500 zł szkolenie (cena nie obejmuje skipassu)
Płatności: zadatek 1200 zł (od pokoju) w ciągu 5 dni od zgłoszenia. Całość dopłaty złotówkowej na 2 tygodnie przed rozpoczęciem obozu. Dopłata w Euro na miejscu w hotelu w dniu przyjazdu.
Cena zawiera:

7 noclegów w hotelu Löwe *** z możliwością korzystania z wellness (sauna, jaccuzi), wyżywienie – śniadania i obfite obiadokolacje, program szkolenia dla dzieci, niespodzianki.
Cena nie zawiera:

dojazdu, skipassów,(ceny skipasów: www.dreizinnen.com , wstępów na baseny i tor saneczkowy, ubezpieczenia
UBEZPIECZENIE:

we własnym zakresie
Co zabrać:

Ważny paszport/dowód osobisty. Sprawny, sprawdzony sprzęt narciarski/snowboardowy( dla dzieci obowiązkowo kask narciarski), zdjęcie do skipassu, Zalecane zabranie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).
INF DODATKOWE:

zadatek 1200 zł (od pokoju) w ciągu 5 dni od zgłoszenia. Całość dopłaty złotówkowej na 2 tygodnie przed rozpoczęciem obozu. Dopłata w Euro na miejscu w hotelu w dniu przyjazdu.
REZERWACJA: